|
|||
Magdalena Debudaj / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 1 ab - Uczniowie przychodzą później | ||
3 | 2 e/g - Uczniowie przychodzą później | ||
4 | 5 a/w - 112 | Elżbieta Dmochowska | za ostatnią lekcję |
5 | 5 a/w - 112 | Sylwia Ladra-Matysik | gr we za l. 3 - łączenie |
6 | 4 we - 112 | Agnieszka Przysiecka | za l. 3 |
7 | 4 we - 112 | Monika Pietrzyk | za l. 10 - łączenie |
Piotr Kuriata / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
5 | 1 i/p(1) - 50 | Adam Dobranowski | za l. 1 (19.03.2024) |
9 | 2 i/p(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | ||
10 | 4 in - 42 | Agnieszka Leszczyńska | zaj. z pedagogiem |
Aleksandra Lehmann / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 4 e/g - Uczniowie przychodzą później | ||
2 | 4 e/g - Uczniowie przychodzą później | ||
3 | 5 e/i - 108 | Sylwia Ladra-Matysik | gr in za l. 6, gr en łączenie |
4 | 5 e/i - 108 | Ewa Karczewska | l. biblioteczna |
Justyna Otola / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
3 | 4 bb(2) - Uczniowie przychodzą później | l. 2 przeniesiona na czw (21.03.2024) | |
4 | 4 bb(2) - Uczniowie przychodzą później | ||
6 | 1 bb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | ||
7 | 1 bb(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | ||
Grzegorz Rolik / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
10 | 2 we(1) - Uczniowie zwolnieni do domu | ||
11 | 2 we(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | ||
Katarzyna Soboń / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
4 | 1 ab(2) - 25a | Arkadiusz Fluder | złączenie grup |
6 | 1 bb(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | ||
7 | 1 bb(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | ||
8 | 4 we(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | ||
9 | 4 we(2) - Uczniowie zwolnieni do domu | ||
Marcin Wesołowski / 18.03.2024 poniedziałek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
2 | 1 i/p - Uczniowie przychodzą później | ||
3 | 1 bb - 107 | Ryszard Skrzydeł | za l. 9 w czw (2103.2024) |
4 | 4 in - Uczniowie przychodzą później | ||
5 | 2 bb - 110 | Ryszard Skrzydeł | za ostatnią lekcję |
6 | 1 ab - 109 | Jolanta Kulig | za l. 9 we wt (12.03.2024) |
7 | 2 i/p - 107 | Beata Miemczyk | za l. 9 - łączenie |
Ewa Mende / 19.03.2024 wtorek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
2 | 5 a/w(2) - Uczniowie przychodzą później | ||
Justyna Otola / 19.03.2024 wtorek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 1 ar(1) - Uczniowie przychodzą później | ||
2 | 1 ar(1) - Uczniowie przychodzą później | ||
6 | 2 a/a(1) - 25c | Michał Macha | za ostatnią lekcję |
Katarzyna Soboń / 19.03.2024 wtorek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
1 | 4 we(2) - Uczniowie przychodzą później | ||
2 | 5 e/i(2) - 42 | Arkadiusz Fluder | za nieobecny oddział |
3 | 5 e/i(2) - 105 | Agnieszka Klimek | za nieobecny oddział |
5 | 1 e/g(2) - 25a | Mirosław Śliwiński | |
6 | 1 e/g(2) - 8 | Beata Miemczyk | za ostatnią lekcję |
7 | 4 a/a - 109 | Jolanta Kulig | za l. 3 (21.03.2024) |
Marcin Wesołowski / 19.03.2024 wtorek | |||
lekcja | opis | zastępca | uwagi |
2 | 1 i/p - 50 | Piotr Soppa | za l. 1; gr. in odwołana |
3 | 4 in - 12 | Zdzisław Ślemp | za l. 2 |
4 | 2 bb - 8 | Monika Pietrzyk | za nieobecny oddział |
5 | 1 ab - 8 | Jolanta Kulig | za ostatnią lekcję |